Süha Soydan

E-Mail Linkedin Girişimcilik Merkezi Proje Yöneticisi

Özyeğin Üniversitesi’ne 2009 yılında katılan Süha Soydan, mevcut sorumlulukları öncesinde Özyeğin Üniversitesi Yurtiçi Tanıtım Ekibi Yöneticiliği görevini üstlenmiştir. Kasım 2016’da Girişimcilik Merkezi’ne Proje Yöneticisi olarak dâhil olmasının ardından, Ağustos 2017’den bu yana TÜBİTAK tarafından desteklenen Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı Program Yürütücüsü olarak da görev yapmaktadır.

Üniversite içinden ve dışından akademisyen, öğrenci ve mezunların girişimcilik faaliyetlerinin desteklenmesine yönelik çalışmaların koordinasyonundan ve bu alanda işbirliklerinin geliştirilmesinden sorumludur.

Süha Soydan Bilkent Üniversitesi Tezsiz Yüksek Lisans Derecesi ile Birleştirilmiş İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyeti öncesinde Erasmus programı kapsamında Avusturya’da ve Fulbright desteği ile Amerika Birleşik Devletleri’nde değişim programlarında yer almıştır. 2014 yılında Özyeğin Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans Programını tamamlayarak MBA derecesi almıştır.

T: 0(216) 564 94 06

M: suha.soydan@ozyegin.edu.tr